Polish Travian Players


#1 2008-02-17 08:55:16

Zangetsou

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 9
Punktów :   

Czas zacząć.

Dobra. Już kilka osób zarejestrowało się na forum, myślę że niedługo dołączą kolejni.

Pierwszą kwestią jest powstanie ambasady. Czy uważacie że warto teraz ją stawiać?

Druga sprawa  to na którym koncie. Proponuję żeby na koncie gracza Pyta. mam dostęp do tego konta więc nie ma problemu z kontrolą.
Pierwsze 3 poziomy mogę postawić sam. Kolejne proponuję żeby się zrzucać dzieląc koszty. Powiedzmy że amba kosztuje 200 200 200 200 i podzielimy to na 10 osób. każdy wtedy zapłaci po 10 każdego surowca, a to jest dużo.


Trzecia sprawa - wybory. Na razie z racji tego że zbierałem ludzi jestem wodzem ale trzeba wybrać rade z prawdziwego zdarzenia. Trzeba poczekać aż się wszyscy(albo większość) zarejestrują na forum to będzie można przeprowadzić głosowanie. Ale mam pytanie. Czy warto by było przyjmować kandydatury od teraz?

Offline

 

#2 2008-02-17 10:17:20

arekkce

Członek PTP

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czas zacząć.

ja sadze ze jeszcze za wczesnie ale to tylko moja opinia

Offline

 

#3 2008-02-17 10:37:53

dziecko

Członek PTP

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Czas zacząć.

Mysle ze na ambe jest juz czas .Jak chcesz moge Ci od zaraz przeslac surke.A co do wyborow to trzeba by tez bylo juz to zaczac bo niedlugo bedzie niezle napierdalanie.

Offline

 

#4 2008-02-17 11:04:07

fakir99

Członek PTP

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czas zacząć.

ja moge byc koordynatorem off i deff i jak dostane pozwolenie od wodza to robie trooptoola:)

Offline

 

#5 2008-02-17 11:44:57

Zangetsou

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: Czas zacząć.

Amba stoi u gracza Pyta. Do niego słać pytania o zapa. Proszę też wysłać po 50 sztuk kazdego surowca (troche mniej zboża bo i tak za dużo jest ). Myślę że to nie jest dużo i nie spowolni was w rozwoju, a pozwoli na postawienie co najmniej 2 poziomów.

Rade się wybierze jak więcej ludzi na forum będzie.

Najważniejszą sprawą wg mnie jest wybór dyplomaty. Myślę że powinniśmy wybrać go jak najszybciej. Wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (a najlepiej litewskiego ).

Offline

 

#6 2008-02-17 13:54:00

arekkce

Członek PTP

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czas zacząć.

Szukam sittera do mojego konta zeby sie dobrze rozwinac i nie popelnic falstaru na poczatku. Odzywac sie na PW. moj nick arekkce

Offline

 

#7 2008-02-17 13:58:45

Hefron

Członek PTP

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Czas zacząć.

tylko niech pyta robi liste nie potrzeba nas duzo zeby tutaj przezyc sobie pograc tylko potrzeba nas zgranych wiec apeluje o konsekwencje gory i pilnowanie zeby wylapac migaczy juz na poczatku aha i co do jej rozbudowy to nie jest ona potrzebna jeszcze poki co niech wszyscy zainteresowani sie zbiora tutaj na forum i potem szybka sciepa surki i raz dwa ich sie pomiesci.

Co do systemu wladzy to jest mi to zupelnie obojetne rownie dobrze nie musi byc niczego takiego jak wybory itp itd kazdy wie jak powinien sie zachowywac sojusz potrzeba jednej bardzo aktywnej i chetnej do tego osoby ktora bedzie wydawac polecenia i kopac z sojuszu tych ktorzy nie beda mieli ochoty wspierac defem innego czlonka w potrzebie posiadajac go itd.

Ostatnio edytowany przez Hefron (2008-02-17 14:18:41)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.5on5cup.pun.pl www.timik.pun.pl www.akilian.pun.pl www.duel0masters.pun.pl www.highriskboys.pun.pl